NFT

70 Milyon Dolarlık NFT Projesi, Kabus İle Sonuçlandı: Yatırımcılar Tepkili!

70 milyon dolar yatırım toplayan ve rekor fiyatlara satış yapan Pixelmon projesi, tam bir felaket!!

Büyük bir beklentinin ve 70 milyon dolarlık ön satışın ardından sonunda nasıl görüneceği yatırımcılar ile paylaşılan Pixelmon, gerçek bir felaket çıktı.

Ethereum ağı tabanlı Pixelmon projesi hafta sonunda sosyal medyaya da resmen damga vurdu.

Pixelmon Projesi, İnsanları Dolandırdı mı?

Pixelmon’un kurucusu olan Syber, yaptığı en güncel açıklamada bunun “kabul edilemez” olduğunu vurguladı ve proje geliştirmesinin devam edeceğini açıkladı.

NFT’ler normal şartlarda eşsiz blockchain tokenleridir ve tek bir cüzdana ait olurlar ancak Pixelmon’un durumunda her bir NFT, oyun içi varlık olarak görülüyor.

Bu da söz konusu video oyun piyasaya sürüldüğünde kullanıcıların diğer Pixelmon’ları yakalayabileceği anlamına geliyor.

İlk NFT setine sahip olup ön satışa katılanların ise Pixelmon diyarında “özel ayrıcalıklara sahip olacakları” vurgulandı. Pixelmon’un mint yani ön satış fiyatı ise 3 ETH’den başladı ve yavaş yavaş azaldı.

Kullanıcılar ise sosyal medyada resmen projenin en sert eleştirmenleri oldu.

Aşağıdaki tweet üzerinde de görülebileceği üzere şu an görselleri gösterilmeye başlanan projenin, vaat edilen ile hiçbir alakası yok.

Projedeki görsellerin kalitesinden şikayet eden kullanıcılar, bütün yatırımcıların dolandırıldığının söylenebileceğini belirtti.

Kurucu Syber ise kullanıcılardan özür dileyip bunun korkunç bir hata olduğunu aktardı.

Syber bunun düzeltileceğini ve kendisinin hiçbir yere kaçmayacağını aktardı. Hedefin yine büyük bir oyun geliştirmek olduğunu aktaran Syber, projenin hayata geçeceğinin garantisini verdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu