BitcoinHaberlerKripto Para

ABD Başkanı Biden’ın Kripto Paralara Müdahale Edip Etmeyeceği Anket Konusu Oldu

ABD Başkanı Joe Biden göreve başladı.

20 Ocak 2021’de ABD Başkanı olarak göreve başlayan Joe Biden’ın göreve başlar başlamaz onlarca farklı kararname imzalaması sosyal medya başta olmak üzere uluslararası basında gündemin en önemli başlıkları arasına girmişti.

Bugünlerde henüz ekibini kurmaya devam eden ABD Başkanı Joe Biden’ın, ABD Hazine Bakanı adayı olarak Janet Yellen’i göstermesi ve ABD Senato’su tarafından çalışmaların devam ediyor olması bazı soru işaretlerini de ardında getirdi.

Başkan Biden’ın kripto para birimlerine olumlu ya da olumsuz müdahale edip etmeyeceği ABD merkezli kripto para yatırımcılarının anket konusu oldu.

ABD’li kripto para yorumcuları, son günlerde Biden ile ilgili anketler oluştururken, çoğunluk Başkan Biden’ın görev süresi olan 48 ay içerisinde kripto paralara müdahale etmeyeceği yönünde.

Genel olarak Donal Trump döneminden daha olumlu bir kripto para dönemi geçireceğimize inanan kurumsal ve bireysel birçok yatırımcı, son zamanlarda ABD’li bankaların stablecoin kullanmasına izin verilmesi gibi sebeplerle önümüzdeki dönemi parlak görüyor.

Ayrıca birçok ABDli şirketin son zamanda yüklü miktarda Bitcoin alması da bu düşünceyi destekler nitelikte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu