blank
Haberler

ABD Başkanı Joe Biden’ın Göreve Başlaması Bitcoin Fiyatını Nasıl Etkileyecek

Başkan Biden Ocak ayında göreve başlıyor.

ABD Başkanı Joe Biden’ın göreve başlaması ile birlikte kripto para birimlerinde fiyat değişimlerinin görülmesi bekleniyor. Herkes merakla lider kripto para birimi Bitcoin fiyatının bu dönemde nasıl etkilenecek olduğunu soruyor ve yakın zamanda bakıldığı zaman fiyatın yükseliş veya düşüş yönlü büyük değişimler yaşamaması bekleniyor.

Eğer ki Biden yönetimi kripto para birimleri ile ilgili yeni kararlar almazsa ne düşüş, ne de yükseliş yönünde hiçbir beklenti içerisinde olmamak gerektiği belirtiliyor. Ancak tam tersi olursa Bitcoin fiyatının alınacak kararın negatif veya pozitifliğine bağlı olarak düşüş veya yükseliş yönünde olabileceğine dair bilgiler var.

Analistler, şimdiden Biden etkisinin hissedildiğini ancak 20 OCAK 2021 tarihinden itibaren bu etkinin sınırlı olabileceğini tahmin ediyorlar. Henüz kripto para birimi piyasalarını etkileyecek bir karar alıp almayacağı bilinmeyen Biden’ın nasıl hareket edeceğini de zaman gösterecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu