Kripto HaberleriHaberlerABD Başkanı Trump'ın Kader Gününde Bitcoin'e Neler Olacak?

ABD Başkanı Trump’ın Kader Gününde Bitcoin’e Neler Olacak?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Başkanı Donald Trump’ın ABD’de Çarşamba günü yapılacak olan azil süreci oylamasından başarı ile çıkması bekleniyor. Azil sürecinin sonuçlanmasından hemen sonra ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin daha rahat adım atmaya devam edebileceği ve piyasaların bu durumdan oldukça fazla etkilenebileceği tahmin ediliyor. Yatırımcıların kısa ve uzun vadede bu durumdan olumlu etkilenmeleri beklenirken, çok sayıda kripto para birimi sahibi de Bitcoin’in nasıl etkileneceğini sormaya devam ediyor.

Bitcoin’in kısa süre içerisinde bu azil sürecinden olumlu etkilenmesi bekleniyor olsa da, büyük oranda bir olumlu etkinin olmaması bekleniyor.

Başkan Trump’ın azil sürecinden eğer ki beklenmedik bir şekilde olumsuz bir sonuç çıkarsa dolar kurunda beklenmedik yükselişler olması ve piyasaların daha çok yükselmesi de mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları