Haberler

ABD Başkanı Trump’ın Kader Gününde Bitcoin’e Neler Olacak?

ABD Başkanı Donald Trump'ın azil sürecinde neler olacak?

ABD Başkanı Donald Trump’ın ABD’de Çarşamba günü yapılacak olan azil süreci oylamasından başarı ile çıkması bekleniyor. Azil sürecinin sonuçlanmasından hemen sonra ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin daha rahat adım atmaya devam edebileceği ve piyasaların bu durumdan oldukça fazla etkilenebileceği tahmin ediliyor. Yatırımcıların kısa ve uzun vadede bu durumdan olumlu etkilenmeleri beklenirken, çok sayıda kripto para birimi sahibi de Bitcoin’in nasıl etkileneceğini sormaya devam ediyor.

Bitcoin’in kısa süre içerisinde bu azil sürecinden olumlu etkilenmesi bekleniyor olsa da, büyük oranda bir olumlu etkinin olmaması bekleniyor.

Başkan Trump’ın azil sürecinden eğer ki beklenmedik bir şekilde olumsuz bir sonuç çıkarsa dolar kurunda beklenmedik yükselişler olması ve piyasaların daha çok yükselmesi de mümkün olabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu