Haberler

ABD Borsaları Rekor Kırdı, Kripto Paralar İçin Düşüş Sinyali Mi?

Amerikan Başkanı Donald Trump'ın Çin ile 1. Faz Ticaret Anlaşması hakkında imzaları atacaklarını söylemiş olması ABD borsalarında tarihi rekorları bir kez daha kırdırdı.

ABD borsaları tarihin en büyük rekorlarını kırdı. Gün içerisinde rekor düzeyde ilgi artışı gören borsaların yükselişi tüm Amerikan yatırımcıların dikkatini çekerken, dünyanın geri kalan ülkeleri de bu ‘hızlı ve durdurulamaz’ yükselişi yakından takip etti.

Bu yükselişin ardından kripto para birimi yatırımcıları ise zaman zaman borsaların yükselmesi ile kripto paraların düşüşünü gündeme getirdiler ve Bitcoin için 7.200 dolardan 6.000 dolarlı fiyat seviyelerine tekrar düşüş olup olmayacak olduğunu sormaya başladılar.

Dow Jones endeksi yüzde 0,34 artışla 28.551,53 puan, Nasdaq endeksi yüzde 0,23 değer kazancıyla 8.945,65 puan ve S&P 500 endeksi yüzde 0,09 kazançla 3.224,01 puan ile günü kapatırken bu sayede tarihi rekorları kırmış oldu.

Bitcoin’de beklenen bir düşüş yok ancak ABD ve Çin imzaları atar atmaz beklenmedik bir düşüş yaşanması muhtemel olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu