Kripto HaberleriBlockchainAmerika Birleşik Devletleri Ve Çin Halk Cumhuriyeti Arasında Blockchain Savaşı

Amerika Birleşik Devletleri Ve Çin Halk Cumhuriyeti Arasında Blockchain Savaşı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Uzmanlar son yıllarda ABD ve Çin’in devam eden Blockchain savaşında bir numaralı iki 2 ülke oldukları hususunda eminler. Ancak ABD’nin bu konuda Çin’e göre bazı üstünlükleri olduğu, IBM gibi devasa büyüklükte ürün satan ve hizmet satan şirketlerin Çin’e göre ABD’yi bir adım daha ileride tuttuğu ifade ediliyor. ABD’nin ve Çin’in arasında devam eden Blockchain savaşının daha da katlanarak artacağı bilinirken Pekin bu konuda savaşa odun eklemeye devam ediyor.

Pekin bundan sonrası için kripto paralarla ilgili değil ancak zincir teknolojileri hakkında bir takım yeni adımlar atacak olduğu hakkında geçen hafta açıklama yaptı. ABD’nin savaşı önde götürüyor olduğu bu savaş alanında Rusya’nın pek bir etkisi yok ancak ABD’nin Çin’in önünde 1. sırada kalabilmesi çok da kolay olamayacak gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları