Haberler

ABD Doları Silah Olarak Kullandıkça Bitcoin’e İlgi Artıyor

Anthony Paompliano, ABD'nin doları silah gibi kullanıyor olmasından dolayı tepki çektiği ve ülkelerin ve insanların bundan ötürü Bitcoin'e daha çok ilgi gösterdiklerini açıkladı.

Piyasada sürekli olarak pazar payında yaşanan değişimler ve gelecekte beklenen fiyat değişimlerinden dolayı Bitcoin aktif olarak milyarlarca insan için uygun bir ‘para birimi’ değil. Ancak Anthony Paompliano’ya göre kripto para birimlerine özellikle Bitcoin’e gelecekte ABD’nin doları sürekli olarak silah gibi kullanmaya başlamasından dolayı birçok insan tarafından daha fazla ilgi gösterilecek.

ABD’nin buna ısrarla devam etmesi durumunda insanların gelecekte daha fazla BTC’ye ve diğer altcoin kripto paralara ilgi gösterecek olduğuna değinen birçok isim gibi Anthony Paompliano’da bu görüşte olduğunu ifade ediyor.

ABD doları sürekli olarak silah gibi kullandıkça diğer ülkeler de bu durumdan hoşnutsuz olsa da çok sayıda ülke ABD’nin bu adımlarını destekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu