Haberler

ABD Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu 2024’e Kadar Kapsamlı Düzenlemeler Yapacak!

ABD Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu (CFTC) tarafından 2024 yılına kadar kripto paralar ile ilgili düzenlemeler yapılacağı açıklandı.

ABD Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu (CFTC) 2020-2024 raporlarında kripto para birimleri ile ilgili birden çok düzenleme yapılmasını ve kripto para birimleri için yeni kararlar alınması konusunda çalışmalar yapılması konusunda karar verildiğini ortaya koydu. Raporlara göre kripto para birimi düzenlemeleri dahil olmak üzere çok sayıda önlemin alınması, kripto paralar ile ilgili yasadışı işlemlerin engellenmesi ve olası sorunların önüne geçecek yasal aşamalar konulması gibi adımlar atılacak olduğu açıklandı.

Kripto para birimi düzenlemeleri henüz ABD’de uygulanmazken, özellikle CFTC tarafından yasadışı işlemlere yönelik 4 yıl içerisinde çok ciddi adımlar atılması öngörülmekte. Zira gelecek 4 yıl içerisinde kripto para birimlerinin çok daha fazla insana ulaşabileceği hesaba katıldığı zaman bugünden bu düzenlemelerin yapılmaya başlamasına normal gözüyle bakılmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu