Haberler

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin: Bitcoin 5-6 Yıl Sonra Yok Olacak

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, Bitcoin ile ilgilenmiyor.

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, kripto para birimi Bitcoin hakkında yeni bir açıklama yaptı. Kripto para birimlerinin değeri konusunda hiçbir açıklama yapmayan ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, Bitcoin ile bizzat ilgilenmeyecek olduğunu ve Bitcoin’in gelecek 5-6 yıl içerisinde yok olmasını beklediklerini açıkladı. Kripto para yatırımları konusunda ABD’li yetkililerin son birkaç haftadır Libra nedeniyle endişesi son derece arttı ve birçok ABD’li yetkili Libra nedeniyle ekonomilerinde bazı sorunlar olacağını düşünüyor.

ABD yönetiminin aldığı bu kararlar sonrasında birçok Libra destekçisi ise bu konunun kendileri için önemli olduğunu ve ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin ve diğer yöneticilerin asla bu tür kripto paraları yasaklamaması gerektiği uyarısında bulunmaya devam ediyor.

Kripto para birimi Bitcoin birkaç yıl sonra yok olabilir ve bence bundan daha kısa süre içerisinde yok olması mümkün olabilir. Bitcoin 5-6 yıl içerisinde yok olacak. – ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin

*Bitcoin fiyatının 5-6 yıl sonra 200 bin doların üzerine çıkması ve daha fazla insanın fiat para yerine Bitcoin tercih etmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu