Haberler

ABD Hazine Bakanlığı’ndan Kripto Para Ve Libra Uyarısı!

ABD Hazine Bakanlığı yetkilisi Sigal Mandelker yeni bir açıklama yaptı.

ABD Hazine Bakanlığı yetkilisi Sigal Mandelker, kripto para birimleri ve Facebook Libra için son dakika açıklaması yaptı. Kripto paraların ve Libra gibi kripto para birimi projelerinin kara para aklama ve terörün finansmanının önlenmesi ile ilgili yasalara uygun olması gerektiği konusunda uyarıda bulundu. Kripto para birimi yatırımcılarının merakla takip ettiği açıklamalar kısa süre içerisinde kripto para piyasası hakkında ABD Hazine Bakanlığı tarafından bir karar verilip verilmeyeceği hakkında soru işaretleri yaratmış durumda.

Kripto para birimi yatırımcılarının kısa ve uzun vadede yapacak oldukları alımlar ve satışları ilgilendirmeyen bu açıklamalar eğer ki Libra’nın çok iyi takip edilen bir kripto para birimi olmaz ise ABD Hazine Bakanlığı yetkilisi Sigal Mandelker ve diğer yetkililerinin baskısına ve tepkisine maruz kalabilecek olduğu yönünde.

ABD’nin Libra konusunda nasıl kararlar verecek olduğu ve nasıl adımlar atacak olduğu konusu yakın zamanda belli olacak olsa da bugün henüz nasıl karar verileceğine ait hiçbir bilgi yok ve hiçbir zaman net bir açıklama yok.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı