Kripto Para

ABD Hazine Bakanlığı’nın Hedefinde Kripto Paralar Yok

ABD Hazine Bakanlığı hakkında 2019 yılında 2020 yılına girmeden kripto paraları yasaklama emri verebileceği iddiaları bir ara yatırımcıları korkuya sürüklemişti.

Kripto para piyasasının en büyük yöneticisi olan ABD, istediği kripto para borsasından istediği bilgileri elde edebilecek konumda. ABD’nin bu gücü sürekli olarak kendisi ve diğer ülkeler adına kullanma yetkisi görünürde olmamasına rağmen hiçbir borsa ”Biz ABD’nin isteğine olumsuz yanıt veriyoruz” diyemiyor. ABD bugün artık kripto para birimleri konusunda çok fazla adım atmasa bile kripto paraların kötü bir noktaya gitmesini engelleyebilecek önlemleri aldığını açıklıyor.

ABD Hazine Bakanlığı’nın hedefinde görünen o ki 2020 yılında kripto para yasakları veya benzer konular olmayacak. Tam tersine Amerikan varlıklarının güvence altında kalmasını sağlamak ve doların güncel ve güvenilir para birimi olmaya devam etmesi için bakanlık yetkilileri çalışmalarını sürdürecek. Ancak kripto paralara yönelik ABD’den bundan sonrası için çok absürt bir olay olmadığı sürece yasak beklemek doğru ve akılcı olmayacak gibi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu