Kripto HaberleriHaberlerABD Kongresi Kripto Paraları Görüşecek

ABD Kongresi Kripto Paraları Görüşecek

Takip et

ABD Ulusal Finansal Hizmetler Alt Komitesi, Ulusal Güvenlik, Uluslararası Kalkınma ve Para Politikası Komitesi, gelecek ay kripto para birimleri ile ilgili yeni bir duruşma düzenleyecek ve bu son duruşma olacak.

Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının geleceğini yakından ilgilendirecek olduğu iddia edilen duruşma kapsamında kripto para birimlerinin mevcut durumu, gelecekte nasıl önlemler alınması gerektiği ve daha birçok farklı konu ABD’li üst düzey yetkililer tarafından ele alınacak. ABD’li yetkililer, kripto para birimi konusunda yaptıkları çalışmaları bu duruşma kapsamında değerlendirecekler.

Kısa vadede neler olacağı bilinmiyor olsa da, ABD’de yaşanan son gelişmeler ülkede kripto para düzenlemelerinin daha fazla hızlı bir şekilde devreye girmesi gerektiğini gösteriyor.

Yapılacak bu yeni ve son duruşma ile kripto para yasalarının taslağının oluşturulabileceğine inanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları