Haberler

ABD Kongresi Kripto Paraları Konuştu

ABD Kongresi kripto paraları tek tek konuştu. Yapılan detaylı oturumda kripto paraların geleceği ve güvenliği konusunda gerekli her türlü adımların atılması, gelecekte nasıl önlemler alınması gerektiği konularının konuşulduğu oturumda dikkat çekici anlar yaşandı.

ABD Kongresinde yapılan açıklamalar ve görüşmeler sırasında bir üye yaptığı açıklamada ”kripto paraları derhal durdurmalıyız ve önlemler almalıyız” ifadelerini kullanırken, hemen ardından bazı üyelerde yaptıkları açıklamalarda kripto paraların dikkatle ve süratle incelenmesi ve gerekli olan çalışmaların yapılması gerektiği uyarısında bulundu.

Konuşuldu!

Bitcoin ve diğer her türlü kripto paraların konuşulduğu Kongre salonunda ardı ardına söz alan üyeler, yaptıkları açıklamalar ile kripto paralar hakkında düşüncelerini açık bir şekilde ifade ettiler. Bazı üyelerin olumsuz, bazı üyelerin ise olumlu yorumlar yaptıkları tahmin edilirken tamamı basına açık olmayan görüşmeler sonrasında bireysel görüşmelerinde yapıldığı belirtildi.

ABD Kongresinin konuştuğu konular arasında yatırımcılar, yatırımlar, gelecek, güvenlik ve olası durumda kripto paraların önüne nasıl geçilmesi gerektiği benzeri konular konuşuldu. Kongre daha sonrasında tekrar bu konuyu gündeme getirebilecek güce sahip durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu