Blockchain

ABD Kongresi’nden Blockchain Adımları

ABD Kongresi yeni bir döneme giriyor: Uzaktan çalışma.

COVID-19’un tüm etkileri dünya üzerinde tüm ülkelerde etkisini gösteriyor. Kapılarını tamamen kapatan ülkeler trilyonlarca dolar zarar etmeye devam etse bile kapılarını açamıyor. Dünyanın en büyük trilyon dolarlık ekonomisi ABD ise en fazla kayıplar yaşayan ilk ülkeler arasında. Washington yönetimi ülkede ve dünyada kontrolü elde tutmaya çalışsa bile yasal düzenlemelerin yapılamıyor olması aksamalara neden olmakta.

ABD Kongresi ise bundan sonra uzaktan çalışma ve oylama sistemine geçmek adına bu dönemde Blockchain teknolojisini araştırıyor. Buna göre, ABD’li yetkililer en güvenilir sistemi kuracak, ardından ise bu sistem üzerinden %100 doğru oylama ile yasaları oylayabilecekler.

Bu konuda Blockchain en öne çıkan teknolojilerden bir tanesi olurken, COVID-19’un tüm dünyada Blockchain’e yönelik iyi etkisinin olabileceği düşünülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu