HaberlerKripto Para

ABD Kripto Paralara El Koydu!

ABD Adalet Bakanlığı (DOJ) kripto para birimlerine el koydu!

ABD Adalet Bakanlığı (DOJ) tarafından paylaşılan açıklamada Brezilya Adalet Bakanlığı ile “karşılıklı hukuki yardım” anlaşması uyarınca Brezilya’dan bir Brezilya vatandaşının 24 milyon doları aşan kripto para birimlerine el konulması talebi geldiğini ve bu talebin dakikalar içerisinde karşılandığını açıkladı.

Brezilya Adalet Bakanlığı, Marcos Antonio Fagundes adındaki bir kişinin kripto para birimleri ile insanları kandırma, kara para aklama ve yüksek kazanç vaatleri vererek az kazanç ödemeleri yaptığı talebiyle Marcos Antonio Fagundes’in ABD’de tuttuğu 24 milyon doların üzerinde değere sahip kripto para birimlerine el konulmasını istedi

Hemen harekete geçen DOJ, kripto para birimlerine el koydu ve işlemleri engelledi. Brezilya ve ABD arasındaki bu hukuki anlaşmanın önemim bir kez daha anlaşılmış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu