Kripto HaberleriHaberlerABD Merkez Bankası Kripto Paraları İzliyor

ABD Merkez Bankası Kripto Paraları İzliyor

Takip et

Amerikan Merkez Bankası (Federal Rezerv Bankası FED) kripto paralar üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Sürekli olarak kripto paralar ile ilgili olarak nötr açıklamaları ile tanınan ve gelecekte daha fazla önlemler alabilecek olduklarını belirten Federal Rezerv Bankası yetkilileri, şimdilerde kripto paralar üzerinde İran ve Rusya faktörü dolayısı ile eğer ki iddialar doğruysa daha fazla kilitlenmiş olabilir.

Birçok kullanıcının kripto para sahibi olmaya başladığı bu alanda ABD’nin izleme ve gözlemler yapmaması zaten imkansız bir durumun ötesinde olduğunu gösteren bir detay iken, zaman zaman yapılan olumlu açıklamalarda bu sektörde yaşanan ılımlı havaya karşı eğer ki dış bir müdahale olmaz ise Federal Rezerv Bankasının karşı olmadığı yönünde.

FED Bitcoin’i Yakından Takip Ediyor

FED yönetiminin Bitcoin, Ethereum ve diğer bazı kripto paraları daha yakından izlediği iddia edilirken, bir diğer taraftan da Petro ve benzeri ülkeler tarafından üretilmiş olan kripto paraların engellenmesine yönelik çaba gösterildiği iddia ediliyor. Bu bir iddia olmasının yanında ABD yönetimi tarafından da doğrulanan bir gelişme iken Rusya ve İran’a karşı yaptırımlar uygulanması arasında kripto paralar ile ticareti engellemeye yönelik adımlarında mutlak surette atıldığı ve atılacak olduğu kesinlik kazanmış detaylardan bir tanesi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları