Kripto HaberleriHaberlerABD Ordusu Kripto Paraları Takip Edebilecek Birilerini Arıyor!

ABD Ordusu Kripto Paraları Takip Edebilecek Birilerini Arıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Ordusu’na bağlı bir bölüm olan ACC yeni uzmanların kendilerine başvuru yapabileceğini açıkladı. Kripto para birimlerini takip edebilecek birkaç uzmana ihtiyaçları olduğunu ve bununla beraber kripto para birimi suçlarını araştırmada ACC’ye yardımcı olabilecek uzmanlara ihtiyaç olduğunu açıkladı.

ABD ordusu bundan birkaç ay önce kripto para birimleri ile ilgili çalışmalarına başlamış görünüyor. Pentagon’un kripto paraların arkasında olan bakanlık olduğu gibi iddialar olsa da kripto para birimi yatırımcılarının bir kısmı bu iddialara inanmıyor ve ABD’den birkaç ismin kripto para birimlerinin yaratıcısı olabileceği ile ilgili olduklarını düşünüyorlar.

Bitcoin uzmanları arayan ACC Amerikan yönetiminin potansiyel siber kripto para saldırılarına karşı önlemler alabilmesi için bu adımı atmış olabilir.

Ancak ACC’nin bu adımı atmasının arkasında geçtiğimiz birkaç gün önce ABD Hazine Bakanlığı tarafından Kuzey Kore’nin siber saldırılar ile kripto para birimlerini çalmasının önlenmesi için atmış olduğu adımların olabileceği bugün için tahmin edilmekte. ABD Hazine Bakanlığı kripto para saldırıları ile nükleer programı güçlendiren Kuzey Kore’yi engellemek için harekete geçtiklerini açıklamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları