HaberlerKripto Para

ABD Ordusu Siber Suçlarla Mücadele Kapsamında Kripto Paraları Yakın Merceğe Alıyor

Siber suçların önlenmesi için bulut tabanlı çözüm sistemlerinden yararlanılacak.

Geçtiğimiz yıl gündeme gelen bir haberle ABD ordusunun kripto para birimlerini ve kripto alanındaki suçları araştırmada uzman kişilere ihtiyacı olduğu ve bu amaçla harekete geçtiği belirtilmişti.

İlgili Haber
ABD Ordusu Kripto Paraları Takip Edebilecek Birilerini Arıyor!

Söz konusu haberin bir dedikodudan ibaret olmadığı bu son haberle kanıtlanmış oldu. Nitekim Amerikan ordusu, kripto paraların takibi konusunda araç ve ekipman ihtiyacının giderilmesi için harekete geçmiş durumda.

4 gün önce yapılan bir açıklama ile siber suçlarla mücadele noktasında kripto paraların takibi kapsamında gerekli gereç ve gereksinimlerin tedariki için birtakım planlamalar yapıldığı belirtildi. Söz konusu plan kapsamında siber suçlarda kullanılan kripto para kullanımlarının önlenmesi hedefleniyor. Yine bu kapsamda başta Bitcoin olmak üzere piyasadaki önde gelen kripto paraların yakından takibi ve söz konusu kripto paraları kullanan kişilerin denetlenmesi için bulut tabanlı çözüm sistemlerinden yararlanılacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu