Kripto HaberleriBlockchainABD Temsilciler Meclisi, Blockchain'i Ön Plana Çekti

ABD Temsilciler Meclisi, Blockchain’i Ön Plana Çekti

Takip et

ABD’de mevcut maske, tıbbi ekipman gibi ürünlerin ve devlet kontrolünde olan depolardaki gıdaların takibi ve izlenmesi konusunda yaşanan stok takibi sorunlarının engellenmesi için ABD Temsilciler Meclisi önceliğinde yeni bir adım atmaya hazır. Kısa süre içerisinde yeni bir Blockchain atılımı yapmak isteyen ABD’li üst düzey yetkililer, yapılacak olan Blockchain çalışmaları sayesinde çok sayıda takip ve stok ile ilgili sorunu çözebileceklerini düşünüyor.

Kısa süre içerisinde Blockchain konusunda ne gibi adımlar atılacak olduğu merak edilirken, özellikle de yakın zamanda Blockchain teknolojisinin SNS’de ilk sırada kullanılması bekleniyor.

Blockchain Konusunda Yeni Adımlar

Kısa süre içerisinde Blockchain konusunda yeni adımlar atılması beklenirken, ABD’nin ABD Temsilciler Meclisi bünyesinde ne gibi yeni adımlar atacak olduğu konusunda ise bazı bilinmezlikler yatıyor. SNS’nin bundan sonra Blockchain teknolojisi ile izlenmesi, stokların takip edilmesine ise kesin bakılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları