Haberler

ABD Temsilciler Meclisi’nin 8 Üyesi IRS’ye Mektup Gönderdi

ABD Temsilciler Meclisi'nin 8 üyesi IRS'ye mektup gönderip Airdrop'lar konusunda kesin bir çözüme varılması ve derhal vergi netliği getirilmesini talep etti.

Washington DC’den Temsilciler Meclisi’nin 8 üyesi olan Tom Emmer, Bill Foster, David Schweikert, Darren Soto, Lance Gooden, French Hill, Matt Gaetz ve Warren Davidson, Amerikan İç Gelir Servisi olan IRS’ye bir mektup göndererek Airdrop’lar hakkında derhal adımlar atılmasına ve derhal gerekli işlemlerin yapılmasına yönelik adım atmasını istedi.

IRS’nin vergi konusunda bu konuya derhal açıklık getirmesini talep eden 8 üye imzalı mektupta Airdrop’ların vergi açısından bir tehdit oluşturmasına izin verilmemesi gerektiği ifade edildi.

Airdrop’lar konusunda Rusya merkezli olanlar için bir dönem sürekli işlem yapan Amerikan yetkililer bugünlerde Airdrop sayısında azalmaya bağlı nedenlerden mi bilinmez ancak pek farklı adımlar atmadılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu