Blockchain

ABD Ulaştırma Bakanlığı (DOT) Blockchain’i Kullanabilir

ABD Ulaştırma Bakanlığı (DOT) tıbbi malzemelerin uçaklarla taşıma esnasında Blockchain ile kayıt edilebileceğine değindi.

ABD Ulaştırma Bakanlığı (DOT) zincir teknolojisi raporuna göre kripto para birimlerini takip edenlerin yakından izlediği zincir teknolojisine değinildi. Raporda, zincir teknolojisinden tıbbi malzeme taşımacılığında özellikle çok fazla yararlanılabileceği, bunun özellikle bazı tıbbi ürünlerin güvenilirliği adına son derece önemli olabileceği belirtildi.

Yapılan açıklamalarda zincir teknolojisinden yararlanacak olmaları halinde kurumun çok daha fazla güvenlik elde edebileceğine dolaylı yoldan değinilirken, bu konuda direkt olarak da bazı ifadeler kullanıldı.

ABD yönetimi uzunca bir süredir zincir teknolojisi konusunda yeni adımlar atarken, bu adımların aktif olarak faaliyete dönüştürülüp dönüştürülmediği konusunda bazı soru işaretleri bulunuyor. ABD yönetimi ve kurumlar bu teknolojileri kullanıp kullanmadıklarını açıklamıyorlar.

*ABD Ulaştırma Bakanlığı (DOT) raporuna ilgili internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu