coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD Ve Çin Arasındaki Savaş Bitcoin'i Etkilemiş Olabilir

ABD Ve Çin Arasındaki Savaş Bitcoin’i Etkilemiş Olabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın 2 büyük gücü ekonomilerini çökertmek için çalışıyor. ABD, Çin’e göre çok daha güçlü ekonomisi, daha büyük savunma ve yaptırım gücü ile Çin’i büyük oranda vururken, bir tarafta da üretimin adresi olan Çin, ABD ekonomisine yönelik birçok farklı karar alıyor.

ABD yönetiminin bir süredir devam eden ekonomik ticaret savaşlarından İran, Çin, Venezuela ve Kuzey Kore gibi ülkeler etkileniyor ve S-400 sebebi ile yakın zamanda Türkiye’ye de ekonomik yaptırımların uygulanmasının mümkün olabileceği iddia edilmekte.

Bu sebeple kripto para birimlerine olan ilgi giderek daha fazla artıyor. Son artışlarda ABD’nin bu ay sonundan itibaren açıklaması beklenen Yüzyılın Anlaşması gibi dünya için büyük ve önemli açıklamaların bu ay ve gelecek ay açıklanması kripto para birimlerine olan talebi daha fazla artırdı. Bitcoin ve kripto para birimi yatırımcısı kişiler bu dönemde beklentilerin giderek daha fazla artması ve bu nedenlerden dolayı kripto para satın almayı sürdürüyorlar. Bitcoin sahipleri ABD ve Çin ticaret savaşından dolayı az da olsa güvende olmak için kripto para yatırımı yapmayı sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail