Kripto HaberleriHaberlerABD Yönetimi Kripto Paraları Yakından Takip Ediyor

ABD Yönetimi Kripto Paraları Yakından Takip Ediyor

Takip et

Çeşitli Amerika merkezli Bitcoin ve kripto para forumlarında yayınlanan iddialar kripto para yatırımcısı kişileri konu üzerine daha fazla araştırma yapmaya zorluyor. Bugün kripto paraların arkasında bazı vatandaşlara göre hiçbir yönetim yok ve kripto paralar kendi kendisini yönetiyor, kripto paraların değerini sadece piyasa ve yatırımcılar belirliyor gibi bir görüntü ortaya çıkmış olabilir.

Asıl gerçek ise dünyanın en büyük ekonomisi konumunda olan ve dünyada ülkelerin ve paranın asıl gerçek sahibi ve ülkelerin parasının değerini belirleyen ABD, bir diğer adı ile Birleşik Devletler yatıyor.

İzlediklerini Çok Açık Belli Ediyorlar

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, ABD Ulusal Rezerv Bankası ve ABD Ticaret Bakanlığı yönetimi kripto paraları yakından izledikleri ve bununla ilgili dev bir yatırımcı ağının oluşmasına izin verip vermemek konusunda net bir kararları olduğunu göstermekteler.

Kripto paraları bu kadar yakından takip eden ancak müdahale etmeyen bir diğer ülke ise Güney Kore. Güney Kore yönetimi kripto paraları takip ediyor, önlemler alıyor ama fiyatı belirlemek konusunda pek fazla stratejisi bulunmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları