binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaABD'de Davalar ile Başı Dertte Olan Kucoin, Kullanıcılarına 10 Milyon Dolarlık Airdrop...

ABD’de Davalar ile Başı Dertte Olan Kucoin, Kullanıcılarına 10 Milyon Dolarlık Airdrop Dağıtacağını Duyurdu

ABD'de kendisine önemli bir dava açılan ve regülatörler ile ters düşen Kucoin, 10 milyon dolarlık bir airdrop duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) ve New York Güney Bölgesi ABD Savcılığı tarafından KuCoin kripto para borsasına karşı yapılan suçlamaların ardından dün kripto para fiyatları önemli bir düşüş yaşamıştı.

Banka Gizlilik Yasası ihlalleri ve lisanssız para aktarımı suçlarını içeren suçlamalar, borsadan önemli miktarda varlık çıkışına yol açtı.

CFTC tarafından yapılan açıklamaya göre, New York Mahkemesinde Mek Global Limited, PhoenixFin PTE Ltd, Flashdot Limited ve Peken Global Limited aleyhine bir hukuk davası açıldı. Bu kuruluşlar toplu olarak merkezi bir dijital varlık borsası olan KuCoin’i işletiyor ve Emtia Borsası Yasası (CEA) ve CFTC düzenlemelerinin birden fazla ihlaliyle suçlanıyor.

Bu suçlamaların ardından, onchain analiz ve istihbarat şirketi Nansen, toplam 1.7 milyar dolarlık kripto varlığının bu borsadan çekildiğini bildirdi. Son 24 saat içinde, 6 milyar dolarlık ilk varlık seviyesinden Ethereum’da 842 milyon doların üzerinde ve EVM zincirlerinde 938 milyon dolarlık bir çıkış yaşandı ve bu da borsa tarafından tutulan varlıklarda %15’ten fazla bir düşüşü temsil ediyor.

İlgili Haber  ABD'de Aylar Sonra Bir Bitcoin Spot ETF Daha Piyasaya Sürüldü! Bu, Diğerlerinden Farklı

Bu gelişmelere yanıt olarak KuCoin, kullanıcılarına 10 milyon dolarlık bir airdrop duyurdu. KuCoin CEO’su Johnny Lyu, son yedi yıldaki destekleri ve güvenleri için tüm KuCoin kullanıcılarına teşekkür etti. Lyu, 26 ve 27 Mart tarihlerinde para çekme işlemi sırasında bazı kullanıcıların beklenenden daha uzun bekleme süreleri yaşadığını kabul etti ve bu durumdan dolayı özür diledi.

KuCoin, yaptığı resmi açıklamaya göre kullanıcı desteği ve sabrı için duydukları derin minnettarlığı ifade etmek üzere, KCS ve BTC cinsinden toplam 10 milyon dolarlık özel bir airdrop etkinliği başlatacak. Lyu, “Bu girişim sayesinde sadık kullanıcılarımızın desteği için minnettarlığımızı ifade edebileceğimizi umuyoruz” dedi.

Resmi duyuruya göre airdrop etkinliğinin kuralları üç gün içinde resmi olarak duyurulacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail