Haberler

ABD’de Donald Trump Yönetimine Destek: Karantinayı Azalt!

Michigan Eyaleti sınırları içerisinde uygulanan karantinaya bölge vatandaşları tepki gösterdi.

ABD’de 10 binlerce insanın yaşadığı Michigan Eyaleti sınırlarında bugün valinin evinin ve ofislerin önünde bazı eylemler vardı. Donald Trump yönetiminin karantinayı kaldırma yolunda attığı adımlar dikkatle takip edilirken, 4.900’den fazla insanın bugün hayatını kaybettiği, bu ölümlerin giderek daha fazla artabilecek olduğundan söz edildi.

ABD’nin WHO’ya karşı kestiği yardımlar, ABD’nin ekonomik olarak trilyonlarca dolar para kaybediyor olması gibi sebepler dolayısı ile ciddi sorunlar yaşanıyor.

Trump yönetimine destek verilirken, bugünlerde ABD’de özellikle kripto para yatırımcılarının çok ciddi kararsızlık içerisinde olduğu, nakit varlıkların daha fazla ilgi gördüğü belirtilmekte.

Michigan bölgesi sınırlarında da bugün birçok yatırımcı eylemler sonrasında kripto paralarını satmış durumdalar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu