Haberler

ABD’de Ekonomik Önlemler Artıyor: Trilyon Dolarlık Paket Reddedildi Ama…

ABD'de Başkan Trump'ın partisinin hazırladığı 1.8 trilyon dolarlık ekonomik yardım-kurtarma paketi reddedildi.

Başkan Trump yönetimince hazırlanan yardım paketi dün reddedilmişti. Bugün federal hükümet yeniden bu konuda çalışmaya başlarken, 1.8 trilyon doları bile aşan paketin reddedilmesine sebep olan küçük işletmelere gereken desteğin verilmediği iddiası Trump yönetimini kızdırdı.

Başkan Trump ve yönetimi bu konuda yeniden paketi kongreye sunacak olsa da, yakın zamanda pakette bazı değişimler yapılması bekleniyor.

Bunun ise tüm Amerikan ekonomisinde paniğe sebep olduğu, özellikle dağıtılacak kişi başı 1.000 doların ne zaman dağıtılacağı konusunda soru işaretlerine sebep olduğu ifade ediliyor.

Bitcoin sahibi olan çok sayıda ABD’li bu dönemde özellikle yatırımlarını durdururken bir grup ABD’li 1.000 doların hepsini kripto paralara yatırmayı planlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu