Haberler

ABD’de Endişe Büyüdü: Halk Bankalara Güveniyor Ama…

ABD'de halkın %80 kadarı Amerika'nın kontrolden çıktığını düşünmeye başladı.

Amerikan yönetiminin derhal ülkede güvenliği ve geleceği teminat altına alması gerektiğine değinen Amerikan vatandaşları, ülkenin büyük oranda belirsizliğe sürüklendiğini ve bu dönemin en kısa süre içerisinde atlatılması gerektiğini düşünüyor. Bir grup azınlık, ABD’nin bundan sonraki adımda düşmanca tavır sergileyen müttefiklere karşı çok sert adımlar atılmasını desteklerken, özellikle bu dönemde ABD karşıtı açıklama yapan ülkelere karşı daha sert adımları destekliyorlar.

Bir grup Amerikan vatandaşı kısa süre içerisinde bankaların herhangi bir güvenlik ve nakit sorunu yaşamayacak olduğuna inanıyor olsa bile doların gücünün asla hasar almadığı bu dönemden sonra farklı yatırım araçlarına da yatırım yapabileceklerine değiniyorlar.

Bitcoin alacak olduğunu ifade eden ABD vatandaşı sayısı az olsa da, özellikle bu dönemde ABD’nin bazı bölgelerinde az miktarlarda daha fazla yatırımcının Bitcoin alma yolunda hareket ettiğinden söz ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu