Haberler

ABD’de Kripto Paralarla İlgili Toplantıya Az Kaldı!

ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komisyonu, SEC Başkanı ve SEC üyeleri kripto paraları görüşecek.

ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komisyonu, SEC Başkanı ve SEC üyeleri 24 Eylül’de kripto paraların son durumunu tartışmak için bir toplantı düzenleyecek ve bu toplantıda kripto para birimlerinin durumu ve kripto paraların geleceği ve riskler tartışılacak.

Kripto paraların son durumunun ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komisyonu, SEC Başkanı ve SEC üyeleri ve diğer yetkililer toplantısında ele alacakları ve olası tehditlerin nasıl önüne geçileceği, nasıl yasalar yapılabileceği ve yasaların ne kadar süre içerisinde oluşturulmasına kadar binlerce soru işaretine yanıt verilebilecek bir toplantı olacak.

Halka açıklama yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmezken, kripto para birimi yatırımcılarını çok yakından ilgilendirdiği belirtilen bu toplantının ardından kripto paralara bakış açısının değişmesi mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu