Haberler

ABD’de Yaklaşan Başkanlık Seçimleri Bitcoin’e İlgiyi Arttırabilir

ABD'de Kasım 2020'de yapılacak olan başkanlık seçimlerinde yine kazanacak olan adayın Başkan Trump olması bekleniyor.

Amerikan halkı Başkan Trump’ın ülke ekonomisi, güvenliği ve geleceği adına çok iyi adımlar ve kararlara imza attığını düşünüyor. Yeni yapılacak 2020 ABD başkanlık seçimlerinin yine Trump tarafından kazanılmasının beklenmesine rağmen yaşanacak olan kısa süreli belirsizlik ortamında Bitcoin’in ABD’li yatırımcıların daha fazla ilgisini çekebilecek olduğu, bu durumun ise tüm piyasalarda Bitcoin’in yükselmesine sebep olabileceğine inanılıyor.

ABD ve Asya kripto para birimlerinin yükselmesinde en önemli iki yer. Asya’da özellikle Japonya kripto para birimleri üzerinde en etkili ülke iken, kripto para birimi yatırımcılarının %54’ünden fazlasının bulunduğu ABD ise piyasanın en etkili olduğu ülke.

Tüm bunların kripto para pazarında başta Bitcoin olmak üzere tüm kripto para birimlerinde artışa sebep olabileceği tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu