blank
Haberler

ABD’de Yaşananlar Kripto Paraları Etkiledi

ABD'de Başkan Donald Trump'ın azil süreci oylamasından başarı ile aklanarak çıkması kripto para birimi piyasalarını olumlu olarak etkiledi.

Sadece birkaç saat önce ABD Başkanı Donald Trump için azil süreci oylaması gündeme gelmiş ve başkan bu oylamadan başarı ile aklanarak çıkmıştı. Amerikan Başkanı Donald J. Trump’ın bu oylamadan başarı ile aklanarak çıkması ABD piyasalarında yükselişe, kripto para yatırımlarının beklenmedik artışına neden oldu. Trump yönetimi bu durumdan dolayı memnun olurken, bir sonraki seçimleri kazanma şansını ise oldukça fazla arttırmış gibi görünüyor.

Washington, DC’de gazetecilere konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Trump, sosyal medya hesabından da konu hakkında pek fazla bir açıklama yapmamaktan yana hakkını kullandı.

Başkan Trump’ın başarı ile azil sürecinden aklanarak çıkması 9.800 dolara yakınlaşan Bitcoin fiyatının 10.000 dolara merdiven dayamasında son derece faydalı olmuşa benziyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu