Haberler

ABD’de Yeni Kripto Para Yasası Açıklanabilir

ABD'de beklenen öneri.

Cumhuriyetçi Parti senatörü Warren Davidson ile Demokrat Parti senatörü Darren Soto, sundukları yeni kripto para yasası önerisinde kripto paralar ile ilgili yasa önerisinde kripto paraları daha açık olarak tanımlamak ve kripto paralar ile ilgili sınırların daha çok belli olması için yasanın ABD genelinde kripto para sorularına yanıt vermesi bekleniyor. ABD’li yatırımcılar Washington D.C yönetiminin kripto para yasalarını oluşturması ve yeni kripto para yasalarını bir an önce uygulaması gerektiğini düşünürken, ABD’de yeni kripto para yasasının çıkması ile birlikte sadece ABD değil, tüm dünyada kripto para birimleri ile ilgili olarak yasal sorunlara bir karşılık yasa bulunabilecek.

ABD’li yetkililer, kripto para birimi yasaları ile ilgili olarak atmaları gereken adımların en kısa sürede atılmasını ve bunun onaylanmasını isterken, sunulan yasa tasarısının ne kadar sürede değerlendirilecek olduğu belli değil.

Kripto para yasalarının başta ABD ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada her ülkenin kendisi için özel olması gerekirken, ABD tarafından yasal bir taslak verilmediği için birçok ülke kendi kripto para yasasını çıkaramıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu