Kripto Para

ABD’deki KOBİ’lerin %36’sı kripto para birimini kabul ediyor

ABD'de KOBİ'lerin %36'sının kripto para birimlerini kabul ettiği açıklandı.

Kripto para birimi kabul eden ABD’li KOBİ sayısının giderek daha çok arttığı açıklandı. Kripto para sahibi yatırımcıların giderek sayısının artıyor olmasından dolayı KOBİ’lerinde bu konuda yeni adımlar atmayı sürdürdüğü ifade ediliyor. KOBİ’lerin özellikle %36’sının kripto para kabul ediyor olmasının sektör için gelecek vaat eden önemli adımlar arasında yer aldığı belirtildi.

Amerikalı bir sigorta şirketi olan HSB tarafından yapılan araştırmaya göre, KOBİ’ler tüm sorunlara ve değer düşüş ve yükseliş risklerine rağmen kripto paraları tercih ediyor.

Siber suçlular, düşüş etkenleri ve diğer birçok unsur söz konusu olmasına rağmen kripto para birimleri giderek daha çok insan ve firma tarafından tercih edilmeye artarak devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu