Haberler

AB’de Büyük Toplantı: Sınırlar Açılacak Ama…

Avrupa Birliği üyesi 11 ülke bugün kritik bir toplantı düzenledi.

Avrupa Birliği üyesi 11 ülke tarafından sınırların yeniden AB üyesi ülkeler arasında açılması ve taşımacılığın yeniden başlatılması adına görüşme yapıldı. 11 AB üyesi ülke tarafından vatandaşların en temel hakkı olan sağlık, seyahat ve diğer alanlardaki özgürlüklerinin bir an önce koordineli bir şekilde sağlanması yönünde kararlar verilmesi, adımlar atılması gerektiği görüşlerine 11 üye ortak olarak karar verdi.

Bu açıklamalar kısa süre içerisinde AB üyesi ülkelerde yaşayan kripto para yatırımcılarının dikkatini çekerken bazı AB üyesi ülkelerde yaşayanlar AB’nin ortak hareket etmesi sayesinde çok iş başarabildiğine, dijital para konusunda da AB’nin lider adımlar atabilecek olduğuna değindi.

Bazı vatandaşlar ise ülkeler arası dolaşımda dijital para birimlerinin kullanılmasını veya kripto para birimleri ile ödemeler yapılarak uçak bileti ve otobüs bileti alınabilmesi gibi konularda önerilerde bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu