Haberler

ABD’li Ajanslar Kripto Paraları Desteklemek İçin Fon Mu Arıyor?

ABD'li ajansların kripto para birimlerine ilgi çekmek ve bu alanda daha fazla para kazanmak adına fon aradıkları iddia ediliyor.

ABD hükümeti son yıllarda kripto para birimleri konusunda pek de olumlu olmayan adımlar attı, attığı adımlar arasında bazen sorunlar gündeme geldi, bazen ise kripto para piyasasında güven arttı. Bitcoin’e yönelik olarak son dönemde ABD’li ajansların merkezi hükümetin düşüncelerini değiştirmek adına yeni adımlar atmayı sürdürdüğü ve bu dönemde özellikle kripto paraları daha iyi göstermek istediği iddia ediliyor.

ABD merkezi hükümeti gelecek aylarda yapılacak seçimlerden ötürü henüz kripto para birimlerine odaklanmış değil. Ancak merkezi hükümetin seçimlerin hemen arkasından yeni adımlar atabilecek olduğu, kripto para düzenlemelerinin KASIM 2020’ye kadar yapılmasının bile mümkün olabileceği tahmin edilmekte.

Merkezi hükümetin bu konuda fon arayan ajanslar tarafından düşüncesinin değiştirilmesi pek mümkün olmadığından yeterli fon bulunamayacağı tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu