Haberler

ABD’li Hakim Almanya’ya Bağlandı: Rumen BitClub Ponzisinin Yaratıcısı Tutuklandı

ABD'li Avukat Craig Carpentino, Rumen bir adamın Almanya'da tutuklandığını açıkladı.

ABD’li Avukat Craig Carpentino, yaptığı açıklamada 722 milyon dolarlık BitClub ponzisinin yaratıcısı olduğu suçlamaları olan Rumen bir adamın ABD hakimin sorgulama talepleri öncesinde henüz suçunu itiraf etmeden Almanya federal devletine bağlı olan polis güçlerince tutuklandığını açıkladı. Almanya polisinin Rumen adamı tutukladığı, ancak henüz sorgulama seanslarının sona ermediği açıklandı.

Balaci, daha sonraki sorgulamasında yine suçunu kabul etmedi ancak yatırımcılardan 722 milyon dolarlık Bitcoin aldığını resmen kabul etti ve bu suçu da kabul etmesi anlamına geliyor. 5 yıl hapis cezası ve 250 bin dolar para cezasına çarptırılabilecek olan Balaci’nin neden dolayı bu kadar az yıl cezalandırılabileceği ve para cezasının neden bu kadar az olduğu gibi konularda henüz şaibeler söz konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu