Haberler

ABD’li Madenciler Çinli Madencilerden Endişeli

ABD merkezli kripto para madencileri Çinli madencilerin bu dönemde halving sonrasında piyasadan çekilmesi durumunda yaşanabilecek kaostan endişe ediyor.

Başkent Washington ve Pekin hattı arasında yaşanan tartışmalar iki ülkenin vatandaşlarına da yansıyor. ABD’liler Çinli madencilere bu dönemde daha fazla tepki yağdırırken, özellikle Weibo’da yapılan konuşmalarda ise Çinli madencilerin, ABD’li madencilere karşı daha fazla güç kazanma girişimlerine tanık olunuyor.

Washington ve Pekin hattında yaşanan corona virüsü geriliminin ne kadar daha süreceği merak konusu olurken, özellikle dolar yatırımcısı Çinliler, Pekin’i değil, Washington’ı desteklemeyi sürdürüyor. ABD’nin dolar kurunu yükseltecek adımlar atmasından yana olan bir grup Çinli madenci, ülkelerinde ekonominin bundan sonra asla eskisi gibi olamayacağından da endişe ediyor.

ABD’li madencilerin Çinli madencilerin cihazları aniden kapatması, piyasada beklenmedik düzeyde güç elde etmeleri gibi konularda da Washington’ın ilgili birimlerini göreve davet ettiği bilinen bir gerçek. Ancak Washington’ın bu konudaki ilgili birimleri bugüne kadar herhangi bir adım atmış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu