Altcoin

ABD’li Piyango Şirketi, Bu Altcoini Kullanmaya Başlayacak!

ABD'li piyango devi şirket, yeni oluşturacakları proje için bu sürpriz altcoini kullanacaklarını açıkladı.

ABD’li piyango şirketi Lottery.com, Blockchain projesi Project Nexus için Algorand (ALGO) altcoinini seçtiğini duyurdu.

Şirketin Project Nexus Projesinde Algorand (ALGO) Altcoini Kullanılacak

Şirketin geçtiğimiz yıl açıkladığı bir proje olan Project Nexus, gelişticilere göre online piyango oyunlarında güvenliği, ölçeklenebilirliği ve hızı arttırmayı hedefliyor.

Şirket, Algorand’ı seçme nedeni olarak bu Blockchain’in kullanıcı güvenliğine odaklanması, sürekli olarak erişilebilir olması, yüksek performansı ve işlem başına alınan düşük ücretleri gösterdi. Buna ek olarak şirket, ALGO’nun negatif bir karbon ayakizine sahip olmasının da şirketin bu kripto parayı seçmesinde rol oynadığını belirtti.

Lottery.com CEO’su ve kurucusu Tony DiMatteo, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Şeffaflık konusu nedeniyle uzun bir süredir oyun dünyasının önünde sonunda Blockchain’e taşınacağını düşünüyoruz. Project Nexus için bir Blockchain arayışına girdiğimizde Algorand’ın aradığımız her şeye sahip olduğunu gördük. ALGO teknolojisi yüksek verim, düşük gecikme, ölçeklenebilirlik ve güvenlik gibi konulara odaklanıyor. Bütün bunlar, Project Nexus platformunda görmek istediğimiz oyunlarda aradığımız özellikler. Buna ek olarak, Algorand çevre dostu yapısıyla da dikkat çekiyor. Bu da bizim şirket olarak sahip olduğumuz çevreyi ve toplulukları koruma hedefimize hizmet ediyor.”

ALGO yöneticisi David Markley ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Dünyanın en merkeziyetsiz, ölçeklenebilir ve güvenli Blockchain altyapılarından birine sahip olmamız ile birlikte ALGO, dünya çapında birçok organizasyon için açık kaynaklı teknolojisini kullanıyor. Lottery.com’u topluluğumuza katıldığı için tebrik ediyor ve bu şirketin Web 2.0’dan Web 3.0’a olacak geçişini desteklemek için heyecan duyuyoruz.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu