Kripto HaberleriHaberlerABD'li Senatörler Dijital Dolar Konusuna Yakından Bakıyor

ABD’li Senatörler Dijital Dolar Konusuna Yakından Bakıyor

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin’e rakip olması beklenen, ancak uzmanların Bitcoin’e rakip olarak görülmemesi gerektiği uyarısında bulunmayı sürdürdükleri dijital dolar çalışmaları FED tarafından son hızda sürdürülüyor.

ABD’li siyasi yetkili isimler dijital doların bugün ve yarın nasıl etkilerinin olabileceğini sorgularken, özellikle de dijital doların ülke ekonomisi, güvenlik ve dünya ekonomisine ait yaratabileceği olası olumlu ve olumsuz etkiler Salı günü senatörler tarafından görüşüldü.

Görüşmede dijital dolar ile ilgili tartışmalar yapılırken, özellikle de bunun gelecekte olabilecek etkileri gündeme gelen ilk konulardan bir tanesi oldu.

Dijital dolar çalışmalarında özellikle de ne zaman çıkacağı, kimlerin kullanabileceği gibi soru işaretleri ön plana çıkan soru işaretlerinden bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları