Haberler

ABD’li Siyasilerin Gözü Yeni Seçimlerde: Kripto Paralar Oy Toplama Aracı Değil!

ABD'de bir grup başkan aday adayının kripto paraları seçim malzemesi yapması ABD'li kripto para yatırımcılarının şiddetli tepkisini çekti.

ABD’de yeni başkanlık dönemi 2020 Kasım ayında yapılacak seçimlerden hemen sonra belli olacak. Büyük ihtimalle mevcut Amerikan Başkanı Donald J. Trump göreve 2. dönemde de devam edecek gibi görünürken, aday adaylarının Başkan Trump’a göre şansının çok daha düşük olduğu belirtiliyor.

Amerikan ekonomisinde ciddi yükselişe imzasını atan, Meksika sınırında yaşanan sorunları engelleyen, Ortadoğu’da büyük oranda ABD’nin kayıplarını gidermesi ile tanınan Başkan Trump’ın, bununla da sınırlı kalmayarak AB ve Çin’e yönelik ticaret kısıtlamaları ve ABD mallarının ülkede üretilmesi, istihdamı arttırması, işsizliği azaltmış olması ve yükselen gelirler dolayısı ile tekrar seçilmesi neredeyse kesinleşmişe benziyor.

‘Kripto paralar bir oy malzemesi değil, Başkan Trump’ı geçemiyor olmanızın sebebi bu’

ABD’li tartışma sayfalarında son birkaç gündür aday adaylarının yapacakları tartışılıyor. Bazı ABD’liler kripto paraları düzenleyecek olduğunu ifade eden ve ekonomiyi seçimlere malzeme eden aday adaylarının asla şansının olmayacağını, sadece fanatiklerinden oy alabileceğini ifade ederken, mevcut başkanın ise ülkeye kattıklarına aday adaylarının birer kez daha bakmalarını istiyorlar.

Başkan Trump yönetiminin göreve geldiğinden beri savunma alanında başarılar elde ettiklerini, dünyanın en büyük savunma gücü olarak 1. sırayı büyük farkla koruduklarını dile getiren ABD’li seçmenler, nükleer füzelerin modernize edilmesinin tüm bunlara artı olarak eklendiğini ifade ediyor.

Biden, Bloomberg ve Clinton’un seçimlere 3’ü birlikte katılsa bile başarılı olamayacak olduklarını düşünen ABD’li seçmenlerin sayısında rekor düzeyde bir artış yaşanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu