Haberler

ABD’li Yatırımcıların Bitcoin’e İlgisi Bitmiyor

Bitcoin'e ABD'li yatırımcıların ilgisi azalsa da bitmiyor.

Kripto paraların yönetildiği, yön verildiği ülke ABD’de milyarlarca dolarlık kripto para sahibi insan var. Milyarder yatırımcıların hepsi ABD’de ve bu kişiler kripto paraları yönlendiren, piyasanın geleceğini ve bugününü, yarınını belirleyen kişiler olabilecek durumdalar. Yatırımları ile kripto para piyasalarında milyarlarca doları yöneten ve elinde tutan ABD’liler, Asyalılara karşı çok güçlü durumdalar. Asya merkezli yatırımcılar farklı ülkelere dağılmış olmaları nedeniyle tek bütün halinde olan ABD’deki yatırımcılara oranla piyasada etkileri bu kadar büyük olamıyor ve belirli dönem aralıkları nedeniyle piyasada çok fazla etkili güç kullanamıyorlar.

ABD’de yapılan kripto para araştırmalarında son 30 gün içerisinde ABD’li her 10 kripto para yatırımcısından en az 1 tanesi satış yaptı ve tekrar kripto para almayacak olduğunu açıkladı.

Aynı araştırmanın farklı bölümünde ise her 10 ABD’liden en az 1 tanesi kripto paralarını satacak olduğunu ve uygun zamanı beklediğini, piyasaya tekrar geri dönmeyecek şekilde çıkacak olduğunu açıkladı.

  • ABD merkezli bir internet sayfası tarafından yapılan ve resmi olmayan sonuçlardır. Araştırma sadece bireysel yatırımcılar arasında küçük çaplıdır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu