Haberler

ABD’li Yetkililer Kripto Paraları Düzenleyebilir

ABD'li yetkililer kripto para düzenlemeleri konusunda harekete geçmiş olabilir.

ABD’li yetkililerin yakın zamanda yapılması beklenen yeni zirveler ile beraber kripto para düzenlemeleri konusunda sıkı sıkıya hareket edebileceği belirtiliyor. ABD’nin kripto para düzenlemelerinin herkes tarafından bekleniyor olması, kripto para yatırımcılarının fiyatların artabileceği beklentisinden dolayı alınacak kararları merakla bekliyorlar.

ABD ve birçok büyük ekonomiye sahip olan ülke kripto para düzenlemeleri konusunda yeterli adım atmış değil. Yakın gelecekte bazı adımlar atabilecek olduğu tahmin edilen ABD’nin bu konuda yasalarını düzenlemesi ve bu düzenlemelere bakarak kripto para düzenlemeleri ile ilgili olarak ciddi kararlar vermesi mümkün. Birçok ülkede ABD’nin kripto para düzenlemleri konusunda atacak olduğu bu imzaların AB ve diğer ülkelere de belirli bir faydası olacak.

En önemlisi ise kripto paraların ABD tarafından iddia edildiği gibi düzenlenmesi durumunda kripto paraların fiyatlarında belirli bir artış görmek mümkün olacak. Kripto para düzenlemelerinin ülkede uygulanması sadece ABD’yi ve AB’yi değil, Türkiye’yi de yakından ilgilendirecek olduğu için düzenlemelerin bir an önce iddia edildiği gibi uygulanması ülke adına son derece iyi olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu