Haberler

ABD’li Yöneticilere Yerliler Değil, Diğer Ülkedeki Kripto Para Yatırımcıları Tepki Gösteriyor

Washington, DC'nin kripto para birimlerine dair yasalar çıkarmaması ülke çapında tepki çekmezken, diğer ülkelerden birçok kripto para yatırımcısının tepkisini çekiyor.

Kripto para birimi sahibi olan çok sayıda yatırımcı gelecekte yasaların kripto para birimlerine uygun olarak güncellenmesini bekliyor. Çok sayıda kripto para yatırımcısı gelecekte daha fazla kazanç elde etmek, daha güvenli bir piyasada olabilmek adına beklenti içerisinde olduklarını ifade ederken, bazıları ise beklentilerinin giderek düştüğünü ifade ediyor.

Washington, DC’nin kripto para düzenlemeleri yapmaması yerel ABD’li kripto para yatırımcılarının tepkisini çekmezken, Avrupa, Ortadoğu ve Hindistan başta olmak üzere Asya bölgesindeki kripto para yatırımcılarının tepkisini çekiyor.

ABD’li yatırımcılar kendilerini FED ve SEC’in koruduğuna inanırken, diğer birçok ülkede ise ABD’nin yasa çıkarmadığı için kendi hükümetlerinin yasa çıkarmadığı görüşü hakim olmaya devam ediyor. ABD’nin ise bu konuda herhangi bir açıklama yapmaya niyeti yok gibi görünüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu