Haberler

ABD’li Yönetim Güçleri Bitcoin Hakkında Neden Rahat Davranıyor?

Washington'ın parmağı mı var?

ABD’li hükümet yetkilileri ve yetkili devlet kurumları Bitcoin ve kripto paralar hakkında çok rahat davranıyorlar. Kripto para birimlerinin mevcut olarak kullanımı konusunda birçok beklenti olsa da ABD’li yetkililer düzenleme yapmaya bile ihtiyaç duymuyor. Son günlerde SEC Komiseri tarafından yapılan yeni kripto para birimi açıklamaları ile beraber ABD’nin kripto paraların arkasındaki güç olabileceği tekrar gündeme geldi.

İddialar, kripto para birimlerini ABD hükümetine bağlı birimlerin yönettiği şeklinde oldu. Ancak kripto para yatırımcıları bu iddiaların arkasında asla doğrulanması mümkün olamayacak bir iddianın peşinde olduklarının çok iyi farkındalar.

Yatırımcılar kripto paraların bir merkezden yönetiliyor olduğu iddialarının son zamanlarda artması ile birlikte kripto para birimlerinin ABD merkezli yetkililer tarafından yönetildiği iddiasını akıllarında yer edindiğini belirtti.

Karanlıktan internetin kripto para forumlarında bu durum sık konuşulur duruma geldi. Bazı iddialar ABD Savunma Bakanlığı Pentagon’un kripto paraları bazı düşman ve dost devletlerin hareketlerini izlemek için oluşturduğunu bile iddia ediyor.

*Paranoyaya gerek yok. Kripto para birimlerinin arkasında ABD olması belki de en güvenilir gücün arkasında olduğu anlamını taşır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu