HaberlerKripto ParaNFT

ABD’nin Eski Başkanı Donald Trump Dönemi NFT Oluyor!

Amerika'nın popüler sosyal medya platformu Parler, Trump'ın NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

ABD’li muhafazakarlar arasında popüler olan sosyal medya platformu “Parler” eski başkan Donald Trump’ın başkanlığı döneminde yaşanan ve öne çıkan olayların NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek.

Geçtiğimiz aylarda eski first Lady Melania Trump’ın NFT Koleksiyonunu piyasaya sürmesinden kısa süre sonra Donald Trump da NFT dünyasına katıldı.

Parler, Donald Trump’ın “Trump Legacy” isimli NFT koleksiyonu için Amerika’nın en önde gelen muhafazakar sanatçısı Jon McNaughton ile anlaştı.

Jon McNaughton, NFT koleksiyonu için hazırladığı eserlerde, Trump’ın bıraktığı izlerin Amerikan siyasetini nasıl değiştirdiğini ve değiştirmeye devam ettiğini aktaracak.

Parler CEO’su George Farmer yaptığı açıklamada şu ifadeler yer verdi:

“McNaughton’un Trump Legacy NFT Koleksiyonunu Parler takipçilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Onun beğenilen stili, yaratıcı mesajı ve dijital sunumu, Parler’ın Web 3 teknolojilerine ve ifade özgürlüğüne olan bağlılığımızı ilerleten ortaklıklar kurma hedefiyle mükemmel bir uyum içindedir.”

“Trump Legacy” serisinin 1. Kısmı, McNaughton’ın Ethereum blok zincirine ERC-721 jetonları olarak bastığı, elle boyanmış görüntülerinden üretilen 10.000 sanat eserini içerecek.

Ön satışlar, 20 Ocak’tan itibaren beyaz liste abonelerine 0,10 ETH (yaklaşık 320 $) karşılığında sunulacak ve kalan tokenler daha sonra halka satılacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu