Haberler

ABD’nin Yeni Başkanı JOE BİDEN! – Bitcoin Fiyatı Saniyeler İçerisinde Düştü!

ABD'de yeni başkan olarak Joe Biden seçildi.

ABD’nin yeni başkanı olarak 284 delegeye ulaşan Joe Biden seçildi. ABD’de bir süredir devam eden seçim tartışmalarına bugün son nokta konuldu ve yeni ABD Başkanı Joe Biden oldu. Başkan Joe Biden’in 2021 yılının Ocak ayının 20. günü göreve başlaması beklenirken, göreve başlamasından hemen sonra dünya ekonomisi ve geleceği açıdan çok daha farklı kararlar alması bekleniyor.

Bitcoin fiyatı Joe Biden’in seçimleri kazandığı haberlerinin hemen ardından saniyeler içerisinde 250 doların üzerinde düşüş gördü. Joe Biden cephesinden henüz ulusa sesleniş konuşması yapılmazken, Donald Trump’ın ise tüm süreci bırakarak golf oynamaya gittiği iddia edildi.

Bitcoin fiyatındaki gelişmelerin gelecek birkaç gün içerisinde daha fazla netlik kazanması öngörülürken, Başkan Biden’in açıklaması ile fiyatın yönünü değiştirebileceği iddia ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu