BitcoinHaberler

Abdurrahman Dilipak: Corona Virüse Karşı Yaşasın Bitcoin!

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, bugün köşesinde yayınladığı yazıda Bitcoin'den ve corona virüsten söz etti.

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, köşesinde kripto para birimi Bitcoin’e değindi. Yaptığı açıklamalar ile çok sayıda insanın zaman zaman tepkisini çeken, bazı kimseler tarafından ise desteklenen yazar Dilipak, corona virüsünün paradan geçebildiğini, bu sebeple para birimi olarak insanların Bitcoin kullanabilecek olduklarına işaret etti.

Dilipak, ”[…] Bu arada corona virüs paradan da geçebiliyorsun, o zaman, o zaman yaşasın Bitcoin! […]’ ifadelerini kullandı.

Corona virüs aşısının bulunabileceğini ve içerisine ‘kısırlaştırıcı madde’ eklenebileceği iddiasını ortaya attı.

Bazı uzmanlar hiçbir aşının içerisine bir insanın sadece 1 vurulma ile kısır olmasını sağlayabilecek madde olmadığını, tek doz aşı ile bir insanın tamamen üreme yetisinin ortadan kaldırılmasının özellikle tek dozlu ilaçlar ile asla mümkün olmadığını belirtiyor. Ancak bir takım uzman ise Dilipak’ın bu görüşünü savunuyor ve bu olayın zaten başlı başına bir biyolojik silah olduğunu düşünüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu