Kripto HaberleriBitcoinAbdurrahman Dilipak: Corona Virüse Karşı Yaşasın Bitcoin!

Abdurrahman Dilipak: Corona Virüse Karşı Yaşasın Bitcoin!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, köşesinde kripto para birimi Bitcoin’e değindi. Yaptığı açıklamalar ile çok sayıda insanın zaman zaman tepkisini çeken, bazı kimseler tarafından ise desteklenen yazar Dilipak, corona virüsünün paradan geçebildiğini, bu sebeple para birimi olarak insanların Bitcoin kullanabilecek olduklarına işaret etti.

Dilipak, ”[…] Bu arada corona virüs paradan da geçebiliyorsun, o zaman, o zaman yaşasın Bitcoin! […]’ ifadelerini kullandı.

Corona virüs aşısının bulunabileceğini ve içerisine ‘kısırlaştırıcı madde’ eklenebileceği iddiasını ortaya attı.

Bazı uzmanlar hiçbir aşının içerisine bir insanın sadece 1 vurulma ile kısır olmasını sağlayabilecek madde olmadığını, tek doz aşı ile bir insanın tamamen üreme yetisinin ortadan kaldırılmasının özellikle tek dozlu ilaçlar ile asla mümkün olmadığını belirtiyor. Ancak bir takım uzman ise Dilipak’ın bu görüşünü savunuyor ve bu olayın zaten başlı başına bir biyolojik silah olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları