Haberler

AB’nin Alacağı Kararlar Türk Yatırımcıları Bitcoin’e Yönlendirebilir

AB Konseyi Başkanı Charles Michel, Türkiye'ye çağrıda bulunmuştu.

Bir süredir Doğu Akdeniz ve diğer bazı konular nedeniyle AB’nin tepkisini çeken Türkiye’nin 2 gün sürecek AB zirvesinden ne kadar etkileneceği merak ediliyor. 27 üye ülkenin lideri Türkiye’ye karşı büyük yaptırımlar dahil olmak üzere birçok konuyu görüşecek ve birçok konuda soru işaretlerine yanıt verecekler.

Henüz net bir karar açıklanmazken, 2 gün sürecek olan zirveden Türkiye’ye dönük bir yaptırım kararı çıkması durumunda dolar ve Euro kurunda tarihi rekorların yeniden kırılmasının mümkün olabileceği, zaten son dönemde kırılan bu rekorların daha da yüksekten kırılabileceği belirtiliyor.

Bitcoin’e İlgi Artabilir

Bazı Türk yatırımcıların özellikle AB’nin Türkiye’ye dönük banka ve benzer yaptırımlar uygulaması durumunda Bitcoin’e daha fazla ilgi gösterilebilecek olduğu belirtiliyor. AB’nin kararlarının ne olacağı ise bu dönemde merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu