Kripto HaberleriHaberlerAB'nin Kripto Para Lideri Fransa Olabilir

AB’nin Kripto Para Lideri Fransa Olabilir

Takip et

Fransa yönetiminin AB’ye sunduğu kripto para ve Blockchain teknolojisi yeni yasal düzenleme önergeleri kapsamında AB’de yeni bir döneme sayfa açtırması bekleniyor. Fransa ve Almanya, AB’de istediğini kabul ettirebilecek 2 ülke olarak tanınırken, bu 2 ülke olmadan AB’nin AB olmayacağı ve bu nedenle AB üyesi diğer üye ülkelerin bu 2 ülkeye çok fazla güvendikleri ve önergelerine çoğu zaman için olumlu olarak destek verdikleri biliniyor.

AB’ye Fransa yetkilileri tarafından sunulan taslak önergeler henüz açıklanmadı ancak kripto paraların düzenlenmesi ve birçok konunun masaya yatırılacağı ve bu konularda üye AB üyesi ülkelerin karar vererek kripto para yasaları ve Blockchain teknolojisi yasalarını açıklaması ortak olarak basın toplantısı yapılacak bunların duyurulması bekleniyor.

AB’nin kripto para yasaları dünyayı oynatacak

AB’nin vereceği kripto para kararları dünyada kripto para dengesini değiştirecek. Şirketlerin güvenilir bir ortak olarak AB üyesi ülkeleri görmeye başlaması sonrasında Çin ve benzer Asya ülkeleri başta olmak üzere birçok farklı ülkeden AB ülkelerine akın edilmesi mümkün.

Hali hazırda Çin yönetimi kripto para madenciliğini yasaklaması nedeniyle yatırımcıların ülkeyi terk etmeye başladığı, Güney Kore’de yeni kripto para yasalarından sıkılan memurların ve bazı ülke sakinlerinin rota olarak yatırımlarına bundan sonra AB üyesi ülkelere taşınarak devam etmesi AB’nin ve başta da Fransa’nın kripto para ve Blockchain teknolojisi için dünyanın bu tarafındaki kıtasında yeni bir merkez olmasına imkan verebilir.

Fransa, kripto para ve Blockchain teknolojisi hakkında ülkedeki uzmanlar ile AB’yi bilgilendirmeye devam edecek iken, AB’nin üst düzey ekonomi yetkilisi görevlisi kişilerin bu konuyu yakından bildikleri ve ABD ile başta olmak üzere birçok ülke ile ortak olarak bu konuları görüştüklerinden daha kısa süre içerisinde karar verebileceği ve daha doğru kararlar almasının önünde engel olmadığı belirtilmekte.

Merkezi bilinmeyen para birimlerinin ve nerede üretildiği bilinmeyen para birimleri dijital ortamda çok sık rastlanabiliyor. Ancak kripto paraların bu konuda hem bilinir olması hem de güvenilir bir para olmasından dolayı AB tarafından daha fazla geliştirilmesinde büyük bir rol alabilir ve kripto paralar AB’nin geleceğinde büyük bir olumlu hava yaratma potansiyeline erişme hakkına sahip olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları