Haberler

Absürt Açıklamalarıyla Ünlüydü: John McAfee İçin Yeni Suçlamalar!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) eskiden ünlü olan isim için yeni suçlamalarda bulundu.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve diğer ABD’li kurumları hedef alan açıklamaları ve kendi kendine “oynadığı oyunlar” ile bir dönem kripto para camiasında çok dikkat çeken, şimdilerde ise esamesi bile okunmayan John McAfee için yeni suçlamalar söz konusu.

SEC, John McAfee’nin ICO’lar konusunda sosyal medyada tanıtımlar yaptığı, kullanıcıların güvenliğini tehlikeye attığını belirterek dava açtı. Bugünlerde İspanya’da ABD yetkililerinin tutuklanması talebi nedeniyle tutuklu olarak ABD’ye gönderilmeyi bekleyen McAfee’nin, özellikle de kısa süre içerisinde ABD’ye gönderilmesi ve yargılanması bekleniyor.

Ne kadar ceza alacağı henüz bilinmezken, McAfee için ABD’li yargıçların vergi kaçırma suçlamalarından ve ICO tanıtımlarından dolayı ağır ceza vermesinin mümkün olabileceği öngörüsü mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu