Haberler

Açılır Açılmaz Patladı: O Borsada Hesap Sahibi Olanlar Kaçıyor!

Çin polisinin soruşturmasından dolayı 1 aydan uzun süredir para çekme işlemlerine kapalı olan OKEx borsası bugün nihayet açıldı.

Daha çok Asya/Çin pazarındaki yatırımcıları ‘hedefleyen’ OKEx kripto para borsasında bugün uzun süren ayrılık sonrasında yeni gelişmeler yaşandı. CryptoQuant’ın verilerine göre bugün Türkiye saatiyle 11.00’dan sonra para çekme işlemlerine izin verilen borsadan ilk dakikalardan itibaren 2 binin üzerinde Bitcoin çekildi.

Saatler geçtikçe 4.000’in üzerinde Bitcoin çekildiği tespit edilirken 68 milyon dolarlık varlığın kullanıcılar tarafından borsadan çekilmesi dikkat çekti. Yatırımcılar, uzun süredir OKEx borsasının açılmasını beklediklerini belirtiyor, analistler ise ‘açılır açılmaz milyonlarca dolar piyasadan çıkacak’ beklentisini ifade ediyorlardı.

Çekim İşlemlerinde Patlama Yaşandı: Yatırımcılar Asla Güvenmiyor!

Yatırımcılar, bundan sonra OKEx borsasında para tutmayacaklarını belirtirken bazı yatırımcılar ise hiç oralı bile olmadı. Borsadan gelecek saatlerde çok daha fazla çekim işlemi yapılmasının da mümkün olabileceğine dair çok sayıda iddia gündemdeki sıcak yerini koruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu